Pranie pokrowców

Pranie pokrowców w pralni Danex to usługa, która pozwoli Państwu odświeżyć wnętrze domu i samochodu. Pierzemy używając skutecznych oraz ekologicznych preparatów, które dodatkowo chronią prane tkaniny.

Stosowane przez nas metody skutecznie usuwają plamy, a także zabrudzenia, zaś uprane i wysuszone pokrowce zachowują swój kolor. Nowoczesne maszyny piorące w połączeniu z atestowanymi środkami dają najlepsze efekty.

Bezpieczne pranie pokrowców

Często pomysł prania pokrowców w domu jest niemożliwy do zrealizowania ze względu na niewielką pojemność bębna domowej pralki. Stłoczone w bębnie pokrowce nie będą dokładnie uprane, detergent nie wypłucze się prawidłowo. Nawet jeśli proces wirowania i suszenia przebiegnie szybko i sprawnie, efekt końcowy będzie inny niż oczekiwany.

W naszej pralni działamy zgodnie z zaleceniami producentów pokrowców, natomiast przy braku takich zaleceń na przykład na metce, wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie w praniu:

  • pokrowców na kanapę,
  • pokrowców na fotele,
  • pokrowców na krzesła,
  • pokrowców na materace.

Odbierzecie Państwo czyste, miłe w dotyku i przyjemnie pachnące pokrowce, antystatyczne i odpowiednio zaimpregnowane.

Indywidualne podejście do prania pokrowców

Już przy zakupie mebli lub materaców z pokrowcami warto zwrócić uwagę na zalecenia producenta odnośnie prania i konserwacji. W ciągu kilku lat użytkowania pokrowce te będą niejednokrotnie wymagały prania, więc im mniej restrykcyjne normy, tym łatwiejsze utrzymanie czystości.

Pranie pokrowców standardowe i specjalistyczne wymaga właściwych metod oraz środków, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie pod kątem:

  • temperatury prania,
  • użytych preparatów piorących,
  • specyfików do odplamiania
  • środków impregnujących.

Przestrzegamy limitów załadunku naszych pralek, maszyny są także odpowiednio konserwowane i sprawdzane pod kątem prawidłowego działania.

Prane pokrowców w teorii i praktyce

Prowadzenie pralni Danex opieramy na wiedzy związanej z tą dziedziną. Ma to zastosowanie podczas prania pokrowców, ale również namiotów, pawilonów ogrodowych, czy innych wielkogabarytowych zleceń, których się podejmujemy.

Sprawna logistyka pozwala na obsłużenie wielu klientów z Bielska-Białej, Pszczyny, Jasienicy, Kaniowa, Czechowic-Dziedzic, Skoczowa, Żor, czy Jastrzębia-Zdroju. Z przyjemnością zrealizujemy także Państwa zlecenie proponując skuteczne metody.

TOP