Pranie pluszaków Bielsko Biała

Pranie pluszaków – niezmiernie istotne w dbaniu o zdrowie naszych pociech

Pluszaki są wspomnieniem z dzieciństwa każdego z nas, a teraz towarzyszą także naszym dzieciom. Misie, lalki i inne przytulanki są kompanami podczas posiłków i zabaw, a przede wszystkim stają przyjaciółmi naszych maluchów w czasie snu.

Tak intensywne użytkowanie pluszaków powoduje, że po pewnym czasie nie są już tak przyjemne w dotyku jak na początku, a plamy po sokach i jedzeniu stanowią ich ubiór. Dodatkowo bardzo łatwo przyciągają do siebie kurz i roztocza, ze względu na plusz, z którego są wykonane. Aby uniknąć takich sytuacji, należy regularnie prać pluszaki i je dokładnie czyścić.

Pranie pluszaków z firmą DANEX zapewni skuteczne pozbycie się zanieczyszczeń i roztoczy z zabawek

Pralnia DANEX z myślą o Państwa pociechach i ich zdrowiu proponuje Państwu efektywne pranie pluszaków. Posiadamy profesjonalne maszyny pralnicze i środki piorące odpowiednie do prania pluszaków, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość wykonania usługi.

Zapewniamy, że preparaty stosowane do prania pluszaków Państwa dzieci są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a zarazem skuteczne w usuwaniu szkodliwych dla zdrowia bakterii, wirusów i roztoczy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty prania pluszaków. Gwarantujemy, że po naszej usłudze odzyskają one dawną miękkość, a Państwa dzieci będą usatysfakcjonowane.

oferta
TOP