Pranie pierza

W pralni Danex oferujemy usługę prania pierza oraz puchu, która pozwoli odświeżyć i wyczyścić kołdry, poduszki, czy pierzyny. Przy użyciu profesjonalnych środków sprawiamy, że komfort snu w czystej pościeli jest jest wart skorzystania z naszych usług.

Pralnia wodna sprawdza się idealnie w przypadku pierza, które dzięki takiemu odświeżaniu będzie nadal lekkie, miękkie i sprężyste. Nawet przy częstym praniu dbamy o to, aby pościel zachowała swoje optymalne właściwości.

Niezawodne pranie pierza

Klasyfikacja cieplna pościeli oraz jej miękkość zależą bardziej od jakości wypełnienia, a nie jego ilości. Aby pierze w kołdrze czy poduszce przekładało się na wygodę użytkowania należy je odpowiednio prać i chronić przed zbrylaniem. Ważny jest także materiał poszwy, którą wymieniamy na nową jeśli jest przetarta lub uszkodzona.

Z użyciem skutecznych środków roztoczobójczych i dezynfekujących, a równocześnie dbających o Państwa pościel i odpowiednio delikatnych pierzemy:

  • kołdry,
  • poduszki,
  • pierzyny,
  • narzuty.

Mimo popularności sztucznych wypełnień pościeli pierze nadal cieszy się uznaniem, a skuteczne pranie pierza w pościeli stanowi dużą gałąź naszej działalności.

Osiągnięcia w zakresie prania pierza

Z poddanego odpowiedniej obróbce pierza wykonuje się wypełnienia pościelowe przyjazne także dla alergików, dlatego odpowiednio dobrana kołdra czy poduszka dzięki utrzymywaniu w czystości posłuży osobom o szczególnych wymaganiach.

W naszej codziennej pracy stosujemy preparaty sprawdzonych producentów, łagodne dla pierza i tkanin, a jednocześnie bardzo skuteczne. Odświeżaną pościel otrzymacie Państwo po:

  • wstępnym czyszczeniu,
  • delikatnym praniu,
  • wirowaniu w dużej suszarce bębnowej,
  • odpowiednim suszeniu w maszynie bębnowej /1400 obrotów na minutę/.

Świadomi potrzeb naszych klientów oferujemy skuteczną, szybką i opłacalną usługę prania pierza, a wraz z tą usługą indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Pranie pierza na małą i dużą skalę

Pranie pierza odbywa się u nas równie starannie bez względu na to, czy otrzymujemy jedną lub kilka kołder domowego użytku, czy duże zlecenia z pokoi hotelowych. Sprawne, nowoczesne pralki, suszarki i skuteczne środki dają pozytywne rezultaty.

Pralnia Danex cieszy się uznaniem oraz zaufaniem klientów, którzy są zadowoleni z jakości usług. Zapraszamy do nas z Bielska Białej, Czechowic-Dziedzic, Kaniowa, Jasienicy, Pszczyny, Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju, Żor i Skoczowa. Pokażemy Państwu nową jakość prania pierza.

TOP