Pranie nubuku

W pralni Danex pranie nubuku wykonuje się metodami, które zabezpieczają przed przemoczeniem oraz odkształceniami. Zastosowanie specjalistycznych nowoczesnych preparatów i delikatne techniki czyszczenia pozwalają osiągnąć dobre rezultaty.

Nubuk czyli miękka wyprawiona skóra o delikatnej fakturze zbliżonej do zamszu może sprawiać wiele problemów podczas samodzielnego czyszczenia. Użycie niewłaściwych środków to standardowy błąd, którego unikniecie Państwo powierzając swoje obuwie i odzież profesjonalistom.

Łagodne pranie nubuku

Tylko dzięki umiejętnemu praniu nubuku i prawidłowemu wykorzystaniu skutecznych narzędzi oraz środków możliwe będzie przywrócenie garderobie jej dawnej świetności. Z powodzeniem wykonujemy zarówno samo odświeżanie nubuku, jak i usuwanie trudnych zabrudzeń.

Przy użyciu odpowiednich preparatów czyszczących, zmiękczających oraz konserwujących proponujemy wysokiej jakości usługi.

Pierzemy i czyścimy:

  • buty,
  • płaszcze,
  • inne okrycia wierzchnie,
  • torby,
  • czapki i rękawiczki.

Proponowane przez nas rozwiązania z powodzeniem zastąpią dostępne na rynku środki i metody do samodzielnego użytku.

Pranie nubuku na miarę Państwa potrzeb

Nasi Klienci nie muszą wiedzieć z jakiego materiału wykonane są ich buty czy płaszcze. W punkcie przyjęć fachowo ocenimy rodzaj surowca, aby odpowiednio dobrać metodę czyszczenia. Przemyślane działania to nasz klucz do sukcesu.

Pranie i czyszczenie nubuku jest zajęciem wymagającym niezwykłej staranności i precyzji, ponieważ bez względu na to, czy mamy do czynienia z materiałem:

  • naturalnym,
  • sztucznym,
  • jednym z powyższych, z opornymi plamami,
  • jednym z powyższych, wymagającym jedynie odświeżenia

po skończonych zabiegach powinien on wyglądać zadowalająco. Proponujemy zatem pranie nubuku bezpieczne i skuteczne.

Otwarci na potrzeby dotyczące prania nubuku

Regularne czyszczenie i pranie nubuku pozwoli Państwu odpowiednio dbać o buty, ubrania i akcesoria wykonane z tej naturalnej garbowanej skóry. Oferujemy działania oparte na ekologicznych oraz bezpiecznych środkach, zawsze w trosce o powierzone nam zlecenia.

Zapraszamy do naszych punktów przyjęć klientów z Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Skoczowa, Kaniowa, Żor, Jasienicy, Pszczyny, Cieszyna, czy Jastrzębia-Zdroju, a także bliższych i dalszych okolic. Usługi pralni Danex to komfort, bezpieczeństwo materiałów oraz oszczędność.

TOP