Pranie materacy Bielsko Biała

Pranie materacy z pralnią DANEX to gwarancja spokojnego snu i dobrego samopoczucia

Odpoczywając lub śpiąc na materacu nie zwracamy uwagi na ryzyko, jakie posiada w sobie, a to dlatego, że jest niewidoczne dla naszych oczu. Pranie materacy należy wykonywać jak najczęściej, dlatego firma DANEX postanowiła zawrzeć to w swojej ofercie.

Należy mieć świadomość, że spanie na czystym materacu zapewnia dobre samopoczucie i lepszą jakość spania. Część bakterii, które wydalamy podczas snu wnika w nasze łóżko i tam się rozwija.  Dlatego tak ważne jest regularne pranie materacy dla zachowania zdrowia oraz komfortu snu.

Skuteczną walkę z roztoczami zapewni pranie materacy w naszej firmie

Materace w sypialnianych łóżkach pierzemy w sposób odpowiedni dla materiału z którego zostały wykonane. Dbając o jakość materacy zapewniamy skuteczną walkę z bakteriami, roztoczami i wirusami. Podobnie jak w przypadku dywanów i wykładzin pranie materacy wykonujemy metodą ekstrakcyjną, czyli bezpieczną dla trwałości materaca. Takie czyszczenie wykonujemy po jednej stronie lub dwóch, w zależności od potrzeb Klientów. Dla pełnej skuteczności pozbycia się roztoczy oferujemy dodatkowo dezynfekcję parową materaca.

Pranie materacy – jeden z kilku sposobów na zachowanie ich świeżości i odpowiedniej jakości

Pranie materacy i ich dezynfekcja parowa to jedynie połowa sukcesu w utrzymaniu ich czystości. Dużo zależy od nas samych. Dlatego pralnia DANEX wskazuje Państwu sposoby, jak utrzymać dobrą formę materacy po ich profesjonalnym praniu:

  • Zachowanie możliwie jak najniższej temperatury w sypialni oraz odpowiedniej wilgotności,
  • Odwracanie stron materaca co miesiąc,
  • Zakup antyalergicznej nakładki na materac.

Mamy nadzieję, że dzięki praniu materaca z firmą DANEX oraz zastosowaniu powyższych rad w ich codziennym użytkowaniu, będą Państwo usatysfakcjonowaniu przez dłuższy czas spaniem w świeżym i czystym łóżku.

oferta
TOP