Pranie firan, zasłon Bielsko-Biała

Pralnia Danex z przyjemnością wyręczy Państwa w praniu firan oraz praniu zasłon. Czyste firany i zasłony to dopełnienie zadbanego domu, pomagamy zatem w każdym przypadku, od małych lambrekinów po duże i ciężkie materiały zasłonowe narażone na odkształcenia.

W naszej pralni stawiamy na tradycję, która dotyczy staranności, dokładności i dbałości o szczegóły, natomiast pod względem technik prania oraz używanych środków oraz preparatów ważna jest także zdecydowanie na nowoczesność.

Profesjonaliści w praniu firan

Kluczem udanego prania firan są metody oraz zastosowane środki. Delikatne tkaniny takie jak żakard, organza, czy woal wymagają odpowiedniego indywidualnego traktowania. Firany pierzemy z użyciem niezawodnych środków piorących, które poradzą sobie także z plamami i przebarwieniami. Proces suszenia oraz prasowania nada firanom właściwy pierwotny kształt.

Firany gromadzą kurz, dym tytoniowy, narażone są na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych, lecz odpowiednie czyszczenie sprawi, że odzyskają swój blask. Proponowane przez nas pranie firan jest:

  • ekologiczne,
  • ekonomiczne,
  • bezpieczne dla tkanin,
  • dające długotrwały efekt odświeżenia.

Jeśli w trosce o jakość firan praliście je Państwo dotychczas tylko 2 razy w roku, warto powierzyć je specjalistom, ponieważ częstsze pranie w dobrych warunkach da wyłącznie pozytywne efekty.

Pranie zasłon niekoniecznie w domu

W przeciwieństwie do firan, zasłony mają dużo większe gramatury, przez co zwłaszcza proces suszenia powinien się odbywać prawidłowo, aby zbyt ciężkie po nasiąknięciu wodą materiały nie rozciągnęły się pod jej wpływem.

Pierzemy i odplamiany firany oraz zasłony:

  • z delikatnym tkanin takich jak organza, tiul, woal,
  • z tkanin cięższych, typu aksamit, tafta, perkal,
  • przeznaczone do prania w niskich temperaturach,
  • nieodpowiednie do suszenia w suszarkach bębnowych.

W pralni Danex czyścimy zasłony w skutecznych preparatach, które pomagają zachować ładny wygląd.

Nowoczesne pranie firan i zasłon

Współczesne płyny i proszki mają doskonałe właściwości, pozwalają uporać się z zabrudzeniami, a także zapobiegać przywieraniu nowych plam. Stosujemy środki przy swojej skuteczności także delikatne, więc przyjmując zlecenia prania firan i zasłon jesteśmy spokojni o efekty po praniu.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z Bielska-Białej, Cieszyna, Pszczyny, Jastrzębia-Zdroju, Jasienicy, Żor, Kaniowa, Skoczowa, Czechowic-Dziedzic, oraz każdego, kto zechce powierzyć nam pranie firan i zasłon. W naszych punktach przyjęć możecie Państwo liczyć na profesjonalizm.

TOP