Magiel Bielsko Biała

Krochmalenie i maglowanie pościeli – uzupełnienie usługi prania

Pralnia DANEX, jako magiel proponuje kompleksowe przygotowanie ręczników, obrusów czy pościeli do użytkowania. Spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, w związku z czym oferujemy Państwu:

  • krochmalenie pościeli i innej bielizny,
  • maglowanie pościeli i innej bielizny.

Krochmalenie pościeli zapewni jej odporność na pochłanianie wilgoci i kurzu

Krochmal jest naturalnym płynem powstałym na skutek wymieszania najczęściej skrobi ziemniaczanej i wody. Tak uzyskany roztwór stosuje się do krochmalenia pościeli i innej bielizny.

Powoduje to zakonserwowanie pościeli, dzięki czemu nie pochłania kurzu ani wilgoci. Wpływa to korzystnie na nasze zdrowie, w związku z zabezpieczeniem pościeli przed rozwijaniem się w niej roztoczy i bakterii. Krochmalenie pościeli przedłuża także jej żywotność. Pokrycie włókien tkanin krochmalem powoduje, że dużo łatwiej usunąć z nich wszelkiego rodzaju zabrudzenia i kurz.

Maglowanie pościeli – sposób na skuteczne prasowanie

Magiel w firmie DANEX, to nic innego jak maszyna, która prasuje za pomocą układu walców. Maglowanie polega na wprowadzeniu bielizny między wałki działające na nią z dużym naciskiem i maksymalną temperaturą. Maglowanie dotyczy przede wszystkim dużej gabarytowo bielizny, takiej jak: pościel, ręczniki, obrusy oraz trudnej do wyprasowania w warunkach domowych.

Pralnia DANEX do maglowania bielizny wykorzystuje profesjonalne maglownice z napędem elektrycznym, dzięki czemu usługa ta przeprowadzania jest szybko i skutecznie.

oferta
TOP