Pralnia Pszczyna

Zapraszamy na otwarcie w dniu 18.06.2018r nowego punktu w Pszczynie ul.Górnośląska 11 (obok Patentusa)

Dla wszystkich klientów od  dnia 18.06 do dnia 30.06 zniżka w wysokości 20%  od cennika. Zapraszamy Serdecznie

Nasz pralnia wprowadza Promocję „więcej za mniej”  Oddając do pralni powyżej 3 szt.  rzeczy 5 zł taniej za każdą sztukę.

ceny są naliczane od danego rabatu. (Czas promocji ograniczony)

Przy zamówieniach prania tapicerki pranie dywanów w pralni w cenie 9zł/m2 wraz z transportem.

 

Pralnia DANEX w Pszczynie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pszczyny i okolic do zapoznania się naszą szeroką ofertą usług pralniczych, czyszczących i sprzątających skierowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

W pralni DANEX zostaną Państwo obsłużeni kompleksowo, bez konieczności korzystania z innych pralni. Zajmujemy się bowiem praniem pościeli (każdego rodzaju), praniem odzieży roboczej i ochronnej oraz praniem garderoby wykonanej z innych materiałów. Czyścimy również dywany, wykładziny, chodniki, tapicerki, materace, pluszaki a także inne elementy wyposażenia, których nie sposób tu wymienić.

Rodzaj zastosowanego prania uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju tkaniny, oraz intensywności zabrudzenia, jak również od ilości prania. Nie mniej jednak, w pralni DANEX w Pszczynie każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem świadczymy usługi z wykorzystaniem każdego rodzaju prania dostępnego na rynku polskim, tj. pranie wodne, pranie chemiczne oraz pranie przemysłowe.

Pralnia wodna DANEX

Trudno czasami poradzić sobie z uporczywym brudem, który za nic w świecie nie chce zejść z naszej ulubionej garderoby, warto wówczas skorzystać z pomocy fachowców od lat zajmujących się praniem wodnym. Zabrudzenia są tu usuwane poprzez roztwór wody ze środkami piorącymi, obniżającymi napięcia powierzchniowe wody. Pralnię wodną wykorzystuje się głównie do:

 • prania pościeli;
 • prania odzieży roboczej;
 • prania i maglowania obrusów;
 • prania pluszaków;
 • prania odzieży i bielizny wykonanej z innych tkanin.

Ekologiczna pralnia chemiczna DANEX

Pralnia chemiczna zapewnia skuteczne metody czyszczenia, przy których wykorzystuje się bezpieczne, specjalistyczne środki przeznaczone do czyszczenia na sucho naszej garderoby. Cały proces wsparty jest maszynami i sprzętem renomowanych producentów. W pralni chemicznej:

 • czyścimy odzież roboczą i ochronną;
 • pierzemy pościel (wszelkiego rodzaju);
 • pierzemy odzież elegancką, wieczorową, okazjonalną;
 • czyścimy dywany, wykładziny, tapicerki;
 • pierzemy inne niewymienione wyżej elementy garderoby, które nie nadają się do prania wodnego.

Pralnia przemysłowa DANEX

Pralnia przemysłowa jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów instytucjonalnych, prowadzących na terenie miejscowości Pszczyna oraz jej okolic różnego rodzaju lokale gastronomiczne (restauracje, domy weselne, puby), sale konferencyjne i bankietowe, hotele, hostele i pensjonaty, biura, szkoły, przedszkola i żłobki, gabinety lekarskie i przychodnie, salony kosmetyczne, gabinety odnowy biologicznej oraz wiele innych, gdzie jest duża ilość codziennego prania. Oferta pralni przemysłowej obejmuje:

 • pranie bielizny pościelowej w każdym rozmiarze;
 • pranie wyposażenia hotelowego (firany, zasłony, pokrowce, narzuty, kapy, koce, zasłonki łazienkowe itp.);
 • pranie bielizny gastronomicznej (pokrowce na krzesła i sofy, obrusy, serwetki, itp.);
 • pranie odzieży roboczej;
 • pranie innych składowych wyposażenia (ścierki, szmaty kuchenne, worki z odkurzaczy, itp.).

Bez względu na rodzaj wykonywanego prania, Pralnia DANEX w Pszczynie proponuje kompleksowe przygotowanie ręczników, obrusów czy pościeli do użytkowania poprzez ich krochmalenie i/lub maglowanie.

Usługi pralnicze to jeszcze nie wszystko, bowiem firma DANEX wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów rozszerzyła zakres swych usług również o profesjonalne usługi sprzątające Państwa mieszkań, domów, firm, biur, instytucji użytku publicznego, samochodów i wielu innych.

 

Pralnia Danex – punkt przyjęć Pszczyna

ul. Górnośląska 11 (obok PATENTUSA )
43-200 Pszczyna

TEL.KONTAKTOWY 575075487
Czynne: poniedziałek -piątek
 9 – 16

Sobota 9 -13

 

TOP