Farbowanie skór

Proces farbowania skór w firmie Danex to kilka ściśle powiązanych ze sobą etapów pozwalających osiągnąć zamierzony efekt. Zmienione i odnowione w ten sposób skóry wyglądają tak dobrze, jak na początku użytkowania, warto więc zapoznać się z naszą propozycją.

Bezpieczne farbowanie ma znaczenie dla Państwa samych, zwłaszcza dla alergików, a w odniesieniu do konkretnych ubrań czy butów jest również istotne, ponieważ atestowane preparaty oznaczają zminimalizowane ryzyko przebarwień przebarwień.

Farbowanie skór i trwałe efekty

Podczas farbowania skór istotne jest dokładne obliczenie czasu, przez jaki płaszcz lub torba będą przybywać w barwniku. Miękkie i delikatne skóry naturalne wymagają indywidualnego traktowania, aby na długi czas zachować wszystkie swoje walory. Jest to istotne również w przypadku garderoby, którą macie Państwo od dawna.

Szeroki zakres usług sprawia, że można nam zlecić farbowanie, które z powodzeniem sprawdzi się przy:

  • skórze licowej,
  • zamszu,
  • nubuku,
  • połączeniach powyższych skór na jednej sztuce garderoby.

Najlepsze efekty przynosi farbowanie w pierwotnym kolorze, czyli odświeżanie barwy, ale także zastosowanie kolorów ciemniejszych niż w pierwowzorze.

Każdy moment dobry na farbowanie skór

Bez względu na porę roku zapraszamy do korzystania z usługi farbowania skór, ponieważ dzięki odpowiednim zabezpieczeniom skóra stanie się odporna na wilgoć i niskie temperatury. Poprzez właściwe oczyszczenie, farbowanie i impregnację osiągamy zamierzone rezultaty.

Zadbana skóra będzie Państwu służyć przez długie lata w niemal niezmienionym stanie i kształcie. Dzięki farbowaniu skóry skutecznie odnawiamy oraz konserwujemy między innymi:

  • buty,
  • płaszcze i kurtki
  • torby,
  • skórzane fotele samochodowe.

W przypadku każdej skóry naturalnej stosujemy środki i preparaty, które poprawiają elastyczność, zapobiegają odbarwieniom, a także chronią przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Farbowanie skór kiedyś i dziś

Na przestrzeni ostatnich lat wiele zmieniło się w dziedzinie farbowania skór. Przede wszystkim preparaty barwiące są skuteczniejsze, lecz jednocześnie bardziej delikatne. Na korzyść zmienił się też proces utrwalania koloru oraz impregnacji.

Nasze codzienne starania cieszą się uznaniem klientów z Bielska-Białej, Pszczyny, Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju, Żor, Jasienicy, Kaniowa, Czechowic-Dziedzic, Skoczowa, a także bliższych i dalszych okolic. Profesjonalnie oraz skutecznie zrealizujemy także Państwa zlecenie.

TOP