Farbowanie kurtek skórzanych

Usługa farbowania kurtek skórzanych w firmie Danex pozwoli odnowić skórę, odświeżyć jej kolor, lub całkowicie przebarwić kurtkę na ciemniejszą. Kurtki z naturalnej skóry są podatne na tego typu zabiegi, dlatego z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegóły oferty.

W procesie farbowania ważna jest precyzja oraz przestrzeganie kolejności jednorazowych lub powtarzanych etapów. Wszystko przygotowujemy odpowiednio, aby odbierane od nas kurtki miały jednolity kolor i były właściwie zaimpregnowane pod kątem warunków atmosferycznych.

Farbowanie i renowacja kurtek skórzanych

W procesie farbowania kurtek skórzanych istotna jest dokładność, która pozwala podczas każdego ręcznie wykonywanego etapu zmieniać kolor kurtki obserwując proces przemiany. Dzięki takiej staranności i precyzji unikamy pochopnych działań, a skupiamy się na prawidłowym przebiegu farbowania Państwa kurtki.

Po zabezpieczeniu ewentualnych przetarć i pęknięć kurtki oraz całkowitym ich naprawieniu przystępujemy kolejno do:

  • czyszczenia,
  • odtłuszczania,
  • farbowania,
  • impregnowania.

Odparowanie impregnatu, które niweluje całkowicie jego zapach może zająć 24-48 godzin, dlatego czas wykonania usługi jest wydłużony o to oczekiwanie.

Doświadczeni w farbowaniu kurtek skórzanych

Pralnia Danex istnieje od 2007 roku i również w farbowaniu kurtek skórzanych zdążyliśmy zyskać miano doświadczonego usługodawcy. Naturalna skóra to jedna z naszych domen, a jej renowacja między innymi poprzez zmianę koloru jest stałym punktem na liście usług.

Aby uzyskany kolor był żywy przez długi czas, a kurtka odpowiednio zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych stosujemy z powodzeniem:

  • bezpieczne odplamiacze,
  • farby, barwniki i środki koloryzujące o odpowiedniej pigmentacji,
  • preparaty do utrwalania pigmentu zapobiegające odbarwieniom,
  • skuteczne impregnaty.

Ważne, aby po farbowaniu kurtek skórzanych jak najdłużej cieszyć się efektem, oraz aby ten efekt był zgodny z Państwa oczekiwaniami. W pralni Danex priorytetem są wzorowe rezultaty.

Popularność farbowania kurtek skórzanych

Zakup kurtki ze skóry naturalnej może się wiązać z dość dużym kosztem, dlatego tym bardziej każdy zabieg pielęgnacji i renowacji warto powierzyć specjalistom. Sprawiamy między innymi dzięki farbowaniu kurtek skórzanych, że służą one naszym klientom przez długi czas.

Korzyści płynące z farbowania możecie Państwo poznać powierzając nam swoją kurtkę skórzaną w punktach przyjęć w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Kaniowie, Żorach, Jasienicy, Cieszynie, Skoczowie, Jastrzębiu-Zdroju. To wiele miejsc specjalnie dla Państwa wygody.

TOP