Farbowanie

Usługa farbowania oferowana przez pralnię Danex pozwala w profesjonalny sposób zmienić kolor garderoby oraz mebli z obiciami, lub przywrócić im dawny blask. Cały proces farbowania i poprzedzające je etapy przebiegają z troską o bezpieczeństwo powierzonych nam zleceń.

Prawidłowo wykonane farbowanie to wiedza oparta na doświadczeniu, a także zastosowanie odpowiednich preparatów. Ważne są również metody farbowania dobierane pod kątem właściwości danego surowca. W naszej pralni zapewniamy fachowe i rzetelne podejście do każdej realizacji.

Farbowanie skóry i nie tylko

Stosowane przez nas barwniki i środki pomocnicze posiadają niezbędne atesty, spełniają zatem normy bezpieczeństwa. Cały proces farbowania oraz impregnacji oparty jest o preparaty producentów godnych zaufania. Z powodzeniem stosujemy je w naszej codziennej pracy, proponując Państwu usługi wysokiej jakości.

Po dobraniu odpowiednich kolorów z wzornika w oparciu o Państwa oczekiwania możemy przystąpić do kolejnych etapów działań związanych z farbowaniem:

  • skóry licowej (gładkiej),
  • nubuku,
  • zamszu,
  • innych materiałów.

Indywidualnie ustalamy odpowiednią metodę farbowania. Może to być skuteczne nakładanie preparatów gąbką, lub wkładanie garderoby w całości do roztworu farby.

Nowa świetność po farbowaniu

Farbowanie w domowych warunkach może być zbyt ryzykowne, zwłaszcza w kontekście dosyć nowej i kosztownej garderoby, czy butów. Często efekt jest zupełnie inny od oczekiwanego nawet w przypadku dokładnego przestrzegania instrukcji.

Korzystając z naszych usług wybieracie Państwo skuteczne metody, dzięki którym z powodzeniem farbujemy między innymi:

  • kurtki,
  • płaszcze,
  • kożuchy,
  • buty.

Można powierzyć nam także dodatki takie jak torebki, paski, czy rękawiczki, także odzież bawełnianą i jeansową, a nawet skórzane fotele samochodowe.

Złożony proces farbowania

Aby farbowanie przebiegło prawidłowo należy przestrzegać wielu zasad, dlatego realizując Państwa zlecenie dbamy o każdą związaną z nim czynność. Jesteśmy uważni i staranni, dzięki czemu klienci uznają nas za markę wartą polecenia.

Jeśli mieszkacie Pastwo w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Jastrzębiu-Zdroju, Cieszynie, Pszczyny, Żor, Jasienicy, Kotowa, Skoczowa, być może znacie już Państwo pralnię Danex. Tak nowi, jak i stali klienci to nasza nieustanna motywacja do dbania o dobre relacje.

TOP