Czyszczenie Bielsko Biała

Czyszczenie pościeli wykonanej z wełny i merynosów zgodnie z zaleceniami producentów tylko w pralni DANEX

Pralnia DANEX oferuje pranie oraz czyszczenie pościeli wykonanej z wełny owczej i merynosów w odpowiedni sposób zalecany przez producentów. Pościel wełniana użytkowana jest bardzo często przez osoby mające problemy reumatyczne i alergiczne. Dlatego, żeby zachowała swoje właściwości należy ją właściwie konserwować podczas prania i czyszczenia.

Profesjonalne czyszczenie pościeli wełnianej chroni przed gromadzeniem się kurzu i zanieczyszczeń

Pranie i czyszczenie pościeli wełnianej przeprowadza się z należytą dbałością o zachowanie jej jakości. Wełna powleczona jest lanoliną, która wpływa na jej miękkość. Aby składnik ten pozostał na włóknie wełny proces prania i czyszczenia odbywa się w jak najbardziej delikatny sposób. Dodatkowo do prania dodaje się lanolinę, aby pościel po praniu była jeszcze bardziej przyjemna w dotyku i nie przyciągała roztoczy i kurzu.

Klient pralni DANEX po zakończonej usłudze otrzymuje pachnącą i puszystą pościel.

Jak prawidłowo czyścić pościel puchową?

Pościel tradycyjna, czyli wypełniona puchem i pierzem charakteryzuje się miękkością, sprężystością i lekkością. Jednak bardzo często nie wiemy, jak należy dbać o nią, aby zachowała swoje walory. W pralni DANEX otrzymacie Państwo pełne wsparcie w tym zakresie.

Oferujemy pranie wodne pościeli wypełnionej puchem z użyciem bardzo delikatnych środków piorących. Suszenie odbywa się w ogromnej pralce bębnowej i powinno być przeprowadzone jak najszybciej po praniu, aby puch nie uległ zbryleniu.

Zapraszamy do naszej pralni, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt po praniu pościeli puchowej i cieszyć się nią przez następne lata.

DANEX oferuje czyszczenie skór wszelkiego rodzaju

Firma DANEX proponuje Państwu czyszczenie skór. Posiadamy atestowane preparaty do tego typu usług i odpowiedni sprzęt znanych producentów. Czyszczenie skór wykonujemy z zachowaniem najwyższej jakości, a naszym celem jest satysfakcja Klienta.

W ramach naszych usług czyszczenia oferujemy:

  • czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej,
  • czyszczenie kurtek i płaszczy skórzanych,
  • czyszczenie kożuchów i futer,
  • czyszczenie innych rodzajów skór na indywidualne zlecenia Klientów.

Po wykonaniu czyszczenia skór, są one odtłuszczane i odświeżane przez zastosowanie odpowiedniej farby. Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnego czyszczenia skór w firmie DANEX.

oferta
TOP